למידע והתייעצות

מלאו את הפרטים הבאים  ערעור על תביעה שנדחתה

  קיבלת דחייה מחברת הביטוח? לא קיבלתם את כל הכסף?
  תעבירו אלינו ונבדוק האם בכל זאת מגיע לכם.

  אנו תמיד מטילים ספק במכתבי הדחייה ויודעים לבדוק בדקדקנות האם לא נפלה טעות בחברת הביטוח,  הן בהצגת הכיסוי והן בפרשנות הסייג לפיו דחו את תביעתכם.

  אנו בודקים את נוסח הפוליסה הנוכחית ביחס לגרסה שהוצגה לכם ביום שרכשתם את הפוליסה, אנחנו בודקים עדכונים של המפקח על הביטוח, האם עודכנתם על כך והאם הנספח שלכם אושר על ידי המפקח.

  בנוסף ברשותנו “ארגז כלים” וניסיון של מעל 20 שנה שאת כולו אנו רותמים לעזרתכם, וכך לפני שפונים לבתי משפט אנו נוכל להתמקח בשבילכם על ההחזרים המגיעים לכם, נוכל להציע פשרות יצירתיות כנגד זכאות אחרת המגיעה לכם, נדע להגיש בקשה חריגה דרך השיווק, נדע לייעץ אילו מסמכים נוספים כדאי להגיש שיוכיחו את זכאותכם ועוד דרכים רבות ומגוונות להשיג עבורכם את המגיע לכם.

   

  מהיום אתם לא לבד , אנו כאן להילחם עבורכם 

  יש לי ניתוח אצל רופא שלא בהסכם. הפוליסה שלי מכסה מסלול של החזרים אולם בביטוח נתנו לי התחייבות להחזר מגוחכת ביחס לדרישה של הרופא. האם זה חוקי?

  ראשית זה חוקי, חברת הביטוח רושמת במפורש כי רופא לא בהסדר ישופה עד לתקרה המפורסמת באתר.
  שנית, לכל חברת ביטוח יש רשימת רופאי הסכם בכירים, אפשר להגיש בקשה לקבל מחיר של רופא בכיר.
  אפשר לבדוק שוב עם הרופא האם הניתוח שמבצע כולל כמה פעולות והאם חברת הביטוח אכן תמחרה את כל הפעולות .
  לשים לב שלעיתים הרופא לא גובה עבור יעוץ וביקורת אלא כלל אותן במחיר הניתוח, לבקש ממנו לגבות בנפרד ולהגיש לביטוח בנפרד.

  אני מועמדת לניתוח הסרת מחיצה רחמית וחברת הבטוח דחתה אותי בטענה כי הפוליסה לא מכסה מקרה הנובע מעקרות אי פוריות, הריון ולידה. אני בכלל לא מנסה להכנס להריון. אבל הם מתעקשים.

  זו דחייה מובהקת הנובעת מפרשנות שגויה של חברת הביטוח. מקרה דומה שטופל על ידנו, הבאנו מחקרים כי עדיין לא הוכח שרחם "אשם" באירועיי אי פריון והעדר עדות לשיפור ההריונות לאחר הסרתה, וכן ביקשנו מהמבוטחת להביא אישור כי יש לה ילדים ודאגנו שתמציא מסמך רפואי נוסף שבעיה רפואית זו גורמת לה לכאבי וסת ודימומים וכך הוכחנו ש"מקרה הבטוח" איננו טיפולי פריון שאינם מכוסים אלא כאבי וסת ודימומים.

  אני צריכה לקבל תרופה שלא בסל עבורי לשומנים בדם. חברת הביטוח דחתה אותי בטענה כי סבלתי משומנים בדם לפני תחילת הבטוח לכן לא מגיע לי.

  מקרה קלאסי בו חייבים לבדוק את נספח התרופות ביום בו נקנתה הפוליסה. לעיתים מקרה הביטוח איננו הבעיה הרפואית אלא "הצורך בתרופה" ולכן אם הצורך התגבש רק עכשיו ולאחר תחילת הבטוח מגיע לך.
  לבדוק אם דיווחתם על הבעיה הרפואית וחברת הביטוח לא החריגה אז גם יגיע לכם ההשתתפות בתרופה.

  ברשתי פוליסה מחלות קשות. עברתי צינתור באבי העורקים . תבעתי את הביטוח ודחו אותי בטענה שלא עברתי את הניתוח באמצעות חיתוך ולכן לא מגיע לי כסף .

  היות ובדרך כלל הכיסוי בפוליסות הללו גבוהות מאוד כדאי שתפני ליעוץ משפטי אצל עורכי דין המתמחים בתחום.
  העורך דין ידע להשתמש בהלכת לנמן לפיה הגדרות לניתוח כפופות לאלו המקובלות ברפואה, והפוליסה לא יכולה לקיים הגדרה שונה ופרשנות משל עצמה לניתוח . העורך דין ידאג לבדוק גם את ההנחיות של המפקח על הביטוח להגדרת מקרה הבטוח כפי שהמפקח עדכן בשנים האחרונות בכדי למנוע בדיוק את המצב הזה בו כל חברת ביטוח קובעת קריטריונים משל עצמה להתקיים המחלה קשה.

  הגשתי לבטוח תביעה לניתוח שרוול. חברת הבטוח דחתה את התביעה בטענה שאני BMI 37 בלבד ולכן לא מגיע לי. האם מותר להם?

  ככלל צריך להדגיש כי הצורך בביצוע הניתוח יקבע רק על ידי רופא מורשה על פי כל דין, וכפוף להתוויות של משרד הבריאות, בוודאי שחברה מבטחת איננה רשאית להתערב בשיקול מקצועי והיא תמיד תיחשד כלא אובייקטיבית בהחלטתה .
  אולם במקרה שלך אכן BMI 37 לא יאושר על פי משרד הבריאות לניתוח וחיבות להיות בעיות רפואיות משניות.
  יתכן כי לא הצגת אותם לחברת הבטוח ועל כן רופא מטעם הבטוח דחה זאת. תציגי להם את בעיות המשנה, למשל סוכר, כאבי גב וכיוצ"ב וזה יאושר מייד.

  עוד בנושא שיכול לעניין אותך

  החזרים כספיים עבור בדיקות וייעוצים

    בחלק גדול מפוליסות הבריאות מגיעים החזרים כספיים שונים. לרובנו יש גם ביטוחים משלימים במסגרת קופות החולים (שב"ן). אנו מטפלים בתביעות הבריאות ובהחזרים...

  תביעת תרופות שלא בסל הבריאות

  טיפול בתביעה לבטוח עבור תרופה שאיננה בסל לכל חברות הביטוח קיים נספח במסגרת ביטוחי הבריאות המכסה תרופות שאינן בסל. הכיסוי בפוליסה משתנה...

  הכנת התחייבויות לניתוחים עתידיים

  טיפול בתביעות לניתוח פרטי אחרי שמצאנו מנתח מעולה ונקבע ניתוח צריך לפנות לחברת הביטוח או לשב"ן של קופ"ח ולקבל התחייבות על...

  פיצוי על ניתוח שבוצע

  פיצוי לניתוחים רוב פוליסות הבריאות הישנות (מלפני 06/2016), אלו הכוללות כיסוי לניתוחים, מורכבות מכיסוי מלא לניתוחים אצל רופאים ובתי חולים שבהסכם...

  חברה לבניית אתרים חברה לבניית אתרים